Sárí, které pomáhá

Benefiční módní přehlídka známých osobností

Deset známých žen předvede v rámci dobročinné módní přehlídky tradiční bangladéšský oděv – sárí. Uvidíte známé osobnosti, jak je ještě neznáte. Sárí předvede např. zpěvačka Leona Machálková, herečka Barbora Šporclová Kodetová, sopranistka Jana Šrejma Kačírková, moderátorka ČT Barbora Kroužková a další skvělé osobnosti, které tak podpoří program BanglaKids.

Nepůjde ovšem o klasickou módní přehlídku! Celý večer se ponese na vlně laskavosti a společného cíle – zlepšit život bangladéšským dětem z chudých rodin. Tři z deseti nádherných sárí si budete moci za příspěvek odnést domů i Vy! 

Z výtěžku této jedinečné módní přehlídky pořídíme oblečení bangladéšským dětem v nouzi.

Galavečerem nás provede moderátorka České televize Barbora Černošková.

Proč pomáhat dětem v Bangladéši? 

V Bangladéši stále nemá 12,2 mil. dětí šanci získat základní vzdělání (1.-5. třída) a 25 mil. lidí žije pod hranicí chudoby (Světová banka, 2016). Chudoba ovlivňuje život dětí – je častým důvodem dětské práce, dětských sňatků a předčasného ukončení školní docházky. 

Program BanglaKids založený v roce 1999 a jeho více než 2 000 dárců již pomohli 7 200 bangladéšským dětem z nejchudších rodin – například Šubrotovi, kterého zachránili před dětskou prací, nebo Amely, která se stala první vysokoškolačkou v rodině. Právě teď studuje díky dárcům více než 1 200 dětí z chudých rodin, takže mohou absolvovat základní, střední a dokonce i vysokoškolské vzdělání. Věříme, že společně dokážeme změnit svět nejen těmto dětem!

Dětem v Bangladéši pomohli i novinář Tomáš Poláček, travel bloggerka Weef nebo třeba Fotograf bez talentu.

Chci darovat vzdělání

BanglaKids je rozvojový program humanitární organizace ADRA v Bangladéši.
Od roku 1999 poskytl vzdělání 7 200 bangladéšským dětem
a otevřel jim tak cestu k lepší budoucnosti.

Copyright © 2019 ADRA Web vytvořila B Media Solutions s.r.o.