Novinky

2.2.2024

Láska v baťůžku rozzářila Vánoce bangladéšským dětem

Kasička radosti o Vánocích rozdávala radost bangladéšským dětem. Díky Vašim štědrým příspěvkům dostaly děti koncem roku vánoční dárky – ryze dětské, sladké i praktické. Zabalené byly tentokrát v jednoduchém baťůžku s logem BanglaKids a sloganem: Láska od vašich sponzorů. A co, že se to v prosinci dětem nadělovalo?

Číst celý článek
26.1.2024

Posíláme dopisy dětem v Bangladéši

Děti chtějí vědět, kdo je podporuje. A co byste si přáli o dětech vědět Vy? Do 15. února 2024 je můžete potěšit nejen pár řádky, ale i rodinnými fotografiemi. Pravidla a tipy ke psaní dopisů naleznete zde. Dopisy dětem je nejjednodušší poslat elektronicky na jaroslava.vankova@adra.cz.

Číst celý článek
19.1.2024

BanglaKids 2023: Pomoc a rozvoj

Život není jednoduchý, svět je na mnohých místech ve varu, ale Vaše láska a solidarita jsou stálé jako pohyby hvězd na jasné noční obloze. Vytrvale pomáháte a tak měníte životy bangladéšských dětí. Velmi Vám za ně všechny děkujeme.

Číst celý článek
17.1.2024

Co dělají sirotci na Nový rok?

Svítání 1. ledna 2024 přineslo do chladného a mlhavého areálu internátní školy Monosapara (MAS) zvláštní teplo. Navzdory chladnému počasí byla atmosféra naplněna jásotem a nadšením. Celá školní rodina se sešla, aby s radostí a nadějí přivítala Nový rok. Nechyběli ani sirotci.

Číst celý článek
23.11.2023

Čepečkový ceremoniál a slib ošetřovatelek na škole BANC

Kaliakor, Gazipur, Bangladéš – Dne 15. října 2023 Bangladesh Adventist Nursing College (BANC) s hrdostí uspořádala již 7. slavnostní slib Florence Nightingalové a tzv. čepečkový ceremoniál. Tato významná událost zahájila novou fázi profesní dráhy 81 studentů ošetřovatelství.

Číst celý článek
BanglaKids je rozvojový program humanitární organizace ADRA v Bangladéši.
Od roku 1999 poskytl vzdělání 7 700 bangladéšským dětem
a otevřel jim tak cestu k lepší budoucnosti.

Copyright © 2024 ADRA Web vytvořila B Media Solutions s.r.o.