Kupujeme dárky

Každé dítě dostává rádo dárky, v Čechách i v Bangladéši. Jak to však udělat, aby byl dárek vhodný a dostal se od Vás až k dítěti? Toť otázka …

V minulosti jsme se snažili doručovat Vaše dárky dětem buď osobně, nebo poštou. Obojí však přinášelo značné nároky na logistiku a finance. V případě, že byl dárek do Bangladéše zaslán poštou, se k Vaší i naší nelibosti stávalo, že dárek nebyl k našim bangladéšským kolegům doručen nebo část obsahu chyběla. Z těchto důvodů jsme v ADRA ČR přistoupili k podpoře dětí a rodin formou tzv. dárkových balíčků, která se velmi osvědčila.

Jak to funguje?

  1. Vyberte si dárkový balíček v určité hodnotě a s určitým obsahem. Naši spolupracovníci v Bangladéši dárky nakoupí a předají dítěti. Po nějaké době obdržíte seznam nakoupených položek a několik fotografií z předání daru. Podobným způsobem můžete podpořit i rodiny dětí v Bangladéši.
  2. Dětem a studentům můžete tímto způsobem darovat např. osobní potřeby, oblečení, školní a hygienické potřeby, boty, sponky do vlasů, deštník, apod. nebo i doučování, pokud se dítěti ve škole nedaří tak, jak by si přálo.
  3. Rodinám můžete poskytnout finanční dar. Rodina pak obdrží domácí zvíře, potraviny nebo třeba vlnitý plech na opravu střechy, dle aktuální potřeby. Opět získáte zpětnou vazbu.
  4. Dárkové balíčky můžete dětem nebo jejich rodinám zajistit 2 x ročně, v termínech do 15. 2. a 15. 8. Zpětnou vazbu o předání daru dostanete za cca 4-5 měsíců.
  5. Pro objednání dárkového balíčku kontaktujte prosím koordinátorku programu BanglaKids. Ráda Vám poradí a zodpoví Vaše otázky.

Důležitá poznámka: Systém dárkových balíčků je určen pouze dárcům, kteří již děti prostřednictvím programu BanglaKids podporují. Všichni ochotní dárci mají ovšem možnost pomoci nejchudším rodinám zakoupením konkrétních dárků, např. slepic, kozy, telete, člunu, rybářské sítě, apod. jejichž seznam naleznete zde.

Společně pomáháme dětem k lepšímu životu.

BanglaKids je rozvojový program humanitární organizace ADRA v Bangladéši.
Od roku 1999 poskytl vzdělání 6 500 bangladéšským dětem
a otevřel jim tak cestu k lepší budoucnosti.

Copyright © 2018 ADRA Web vytvořila B Media Solutions s.r.o.