Volná místa

Brigádník/brigádnice

administrativní výpomoc v programu BanglaKids

Náplň práce

  • Aktualizace informací o dětech v databázi
  • Překlad a tvorba krátkých textů o dětech
  • Překlady dopisů dětí z angličtiny
  • Zadávání nově podporovaných dětí do systému
  • Zakládání dokumentů, pomoc s rozesíláním dopisů dárcům

Požadujeme

  • Základní počítačová gramotnost – práce s MS Word, Excel, firemní databází
  • Znalost anglického jazyka pro jednoduché překlady dopisů
  • Výborné komunikační (formulační) schopnosti
  • Spolehlivost, pečlivost, rychlost
  • Smysl pro humor :-)
  • Výkon činnosti na adrese Adry, Klikatá 1238/90c, 158 00 PRAHA 5

Nabízíme

  • Smlouva na DPP, plat 90 Kč/hod.
  • Nástup možný 25. 4. 2015
  • Dlouhodobá spolupráce – sezónní práce od jara do léta a od listopadu do konce roku

Své strukturované životopisy posílejte do 19. 4. 2016 na email anna.krejci@adra.cz

BanglaKids je rozvojový program humanitární organizace ADRA v Bangladéši.
Od roku 1999 poskytl vzdělání 6 500 bangladéšským dětem
a otevřel jim tak cestu k lepší budoucnosti.